Heavy Metal Wall Sconce HM18MBLUPNA3LL23PNA Troy RLM Lighting, настенный светильник
RU-1000 Рейтинг
Поделитесь страницей в Социальных сетях
Светильники из Европы и Америки оптом - ООО \"Мастерская светотехники\".
Опытные специалисты ответят на все вопросы технического и коммерческого характера.
Features:
-Manufactured In: USA
Ratings:
-Location Rating: UL Listed Wet
Specifications:
-Painted Natural Aluminum base
-Aluminum shade
Lighting:
-One 60 Watt (610 Lumens) 120 Volt E26 Medium Base Incandescent Lamp(s) (Not Included)
Dimensions:
-18-Inch Arm: AL 23 in
-18-Inch Fixture: W 18 in , H 24 in , D 33.5 in , Wgt 8Lbs
-18-Inch Shade: H 12 in , Dia 18 in
-18-Inch Wall Plate: D 2 in , Dia 5.88 in
-20-Inch Arm: AL 23 in
-20-Inch Fixture: W 20 in , H 25 in , D 34.5 in , Wgt 9Lbs
-20-Inch Shade: H 13 in , Dia 20 in
-20-Inch Wall Plate: D 2 in , Dia 5.88 in