RU-1000 Рейтинг
Поделитесь страницей в Социальных сетях
Светильники из Европы и Америки оптом - ООО \"Мастерская светотехники\".
Опытные специалисты ответят на все вопросы технического и коммерческого характера.
Features:
-Warranty: Limited 1 Year
-Manufactured In: USA
Ratings:
-Location Rating: UL Listed Wet
Specifications:
  • Aluminum
    -Aluminum shade
    Lighting:
    -28 Watt (1960 Lumens) 120 Volt/277 Volt Integrated LED: CRI: 90 Color Temp: 2700K
    Dimensions:
    -Fixture: W 15 in , H Adj From 10.5 in , Adj To 22.5 in , D 18 in
    -Head: H 4.5 in , Dia 2.25 in
    -Wall Plate: D 4.25 in , Dia 6.5 in