Heavy Duty Outdoor Wall Sconce RH14MBK3LL23 Troy RLM Lighting, уличный настенный светильник
RU-1000 Рейтинг
Поделитесь страницей в Социальных сетях
Светильники из Европы и Америки оптом - ООО \"Мастерская светотехники\".
Опытные специалисты ответят на все вопросы технического и коммерческого характера.
Features:
-Warranty: Limited 1 Year
-Manufactured In: USA
Ratings:
-Location Rating: UL Listed Wet
Specifications:
-Aluminum
-Aluminum shade
Lighting:
-One 72 Watt (1490 Lumens) 120 Volt E26 Medium Base Halogen Lamp(s) (Not Included)
Dimensions:
-14 Inch Fixture: W 14 in , H 20.25 in , D 28.5 in , 35.5 in
-14 Inch Wall Plate: D 2 in , Dia 5.88 in
-16 Inch Fixture: W 16 in , H 21.25 in , D 36.5 in
-16 Inch Wall Plate: D 2 in , Dia 5.88 in