24” Professional CCTV Monitor CH-LCD24A2K |
Поделитесь страницей в Социальных сетях
 Features 1.HD: 1920*1080with higher definition than the normal monitor. 2.Turn on the screen to automatically detect the resolution of the input signal in the lower left corner of the screen. 3.Clear: delicate and realistic, conveying true colors, showing the true colors. 4.Bright: The quality is improved, only for better presentation. 5.Adopt A gradeindustrial screen, high brightness, high contrast. 6.High-precision standard regulated power supply, specially designed for industrial equipment, supporting 24 hours × 365 days of uninterrupted work. 7.Adopt 10bit image chip processing technology, high pixel progressive scan, fine texture. 8.Support intelligent 3D noise reduction, eliminate afterimage function, dynamic brightness, contrast color optimization technology. 9.Apply the world\'s leading LED driver solution to accurately restore the front-end signal, with a strong sense of reality. 10. LED has small volume, low energy consumption, zero radiation, stable image, no impact on the eyes, natural health. 11.5ms extremely fast response, avoiding the tailing phenomenon of images in high speed operation. 12.Using nanotechnology, the picture is more three-dimensional, transparent. 13.Support Multi-language, including English, Chinese, Spanish, French, German, Portuguese, Italian, Russian, Mongolian. Specification Product type: Professional Monitor Product model: CH-LCD24A2K Screen size: 24\" Screen type: LCD Screen ratio: 16:9 Brightness: 300nit Contrast ratio:3000:1 Response time: 5ms Viewing area:531.36×270.9 mm Viewing angle: 160°/ 170° Display color: 16.7M Clearness:1920*1080 Control method: Panel Input port: HDMI, VGA, RCA, USB Audio output: with stereo speaker Head set hole: audio input Power supply: 12V/4A Total power: 28W Casing: fireproof plastic Dimensions:568mm*338mm, not including the foot height(foot height: 82mm) Installation method: base, wall mount Product weight:3.2kg Packing size:615mm*103mm*455mm Gross weight: 4.2kg Packing size:5pcs in 1 case 635mm*555mm*475mm Gross weight:22kg Working environment temperature:20℃ is the most suitable Working environment humidity: 10%-90%RH Storage temperature:-20℃- 60℃
Вас также могут заинтересовать Угловая шлифовальная машина GWS 24-230 H ProfessionalТехнические характеристики : Номинальная потребляемая мощность 2.400 W Частота вращения холостого хода 6.500 мин-1 Нарезка шлифовального шпинделя M 14 Основная рукоятка плоской формы Круг, ? 230 мм ве20” Professional CCTV Monitor CH-LCD20A2KFeatures 1.HD: 1920*1080with higher definition than the normal monitor. 2.Turn on the screen to automatically detect the resolution of the input signal in the lower left corner of the screen. 3.Clear:22″ Professional CCTV Monitor CH-LCD22A2KFeatures 1.HD: 1920*1080 with higher definition than the normal monitor. 2.Turn on the screen to automatically detect the resolution of the input signal in the lower left corner of the screen. 3.ClearЩит распред. навесной ЩРН-24 (395х310х120) IP54 EKF PROximaАртикул: EK006008 Оптовая категория цен действует на все товарные позиции в счете, при общей сумме 50000р. Крупнооптовая категория цен действует на все товарные позиции в счете при общем сумме 100000рКросс оптический стоечный 1U-24(планка FC-3шт) серия EKF PROximaАртикул: EK006277 Оптовая категория цен действует на все товарные позиции в счете, при общей сумме 50000р. Крупнооптовая категория цен действует на все товарные позиции в счете при общем сумме 100000р
Внимание! Информация по 24” Professional CCTV Monitor CH-LCD24A2K предоставлена компанией-поставщиком Chyi Security Electronics Co.,LTD. Для того, чтобы получить дополнительную информацию, узнать актуальную цену или условия постаки, нажмите ссылку «Отправить сообщение». |