20” Professional CCTV Monitor CH-LCD20A2K |
Поделитесь страницей в Социальных сетях
 Features 1.HD: 1920*1080with higher definition than the normal monitor. 2.Turn on the screen to automatically detect the resolution of the input signal in the lower left corner of the screen. 3.Clear: delicate and realistic, conveying true colors, showing the true colors. 4.Bright: The quality is improved, only for better presentation. 5.Adopt A gradeindustrial screen, high brightness, high contrast. 6.High-precision standard regulated power supply, specially designed for industrial equipment, supporting 24 hours × 365 days of uninterrupted work. 7.Adopt 10bit image chip processing technology, high pixel progressive scan, fine texture. 8.Support intelligent 3D noise reduction, eliminate afterimage function, dynamic brightness, contrast color optimization technology. 9.Apply the world\\\'s leading LED driver solution to accurately restore the front-end signal, with a strong sense of reality. 10.LED has small volume, low energy consumption, zero radiation, stable image, no impact on the eyes, natural health. 11.5 ms extremely fast response, avoiding the tailing phenomenon of images in high speed operation. 12.Using nanotechnology, the picture is more three-dimensional, transparent. Support Multi-language, including English, Chinese, Spanish, French, German, Portuguese, Italian, Russian, Mongolian. Specification Product type: Professional Monitor Product model: CH-LCD20A2K Screen size: 20.0\\\" Screen type: LCD Screen ratio: 16:9 Brightness: 300nit Contrast ratio:3000:1 Response time:5 ms Viewing area:446.8×253.1 mm Viewing angle:160/170° Display color: 16.7M Clearness:1920*1080 Control method: Panel Input port: HDMI, VGA, RCA, USB, earphone Audio output: withstereo speaker Head set hole: audio input Power supply: 12V/3A Total power: 20W Casing: fireproof plastic Dimensions:472mm*284mm, not including the foot height(foot height: 82mm) Installation method: base, wall mount Product weight:2.5kg Packing size:510mm*105mm*402mm Gross weight: 3.4kg Packing size: 5pcs in 1 case 560mm*530mm*422mm Gross weight:18kg Working environment temperature:20℃ is the most suitable Working environment humidity: 10%-90%RH Storage temperature:-20℃- 60℃
Вас также могут заинтересовать "Монитор Asus MS202D 20" Wide LCD monitor""Монитор Asus MS202D 20" Wide LCD monitor, 5ms, 1600 x 900, 250 cd/m2 ,50 000:1,170°(H),160°(V), подставка-рамка, ультра-тонкий корпус,black, ТСО`03 Монитор Asus - это отличное решение для установки дМасло моторное для коммерческой техники Shell Rimula R3 X 15W-40 CH-4 20 лМасло моторное для коммерческой техники Shell Rimula R3 X 15W-40 CH-4 20 л Компания ООО «СЕТАП» создана в 1996 году для комплексного снабжения предприятий. В нашей компании активно развиваются нескол22″ Professional CCTV Monitor CH-LCD22A2KFeatures 1.HD: 1920*1080 with higher definition than the normal monitor. 2.Turn on the screen to automatically detect the resolution of the input signal in the lower left corner of the screen. 3.Clear24” Professional CCTV Monitor CH-LCD24A2KFeatures 1.HD: 1920*1080with higher definition than the normal monitor. 2.Turn on the screen to automatically detect the resolution of the input signal in the lower left corner of the screen. 3.Clear32″ 4K Professional CCTV Monitor CH-LED32A4KFeatures 1.HD: 3840*2160,4 times higher than normal monitor. 2.Turn on the screen to automatically detect the resolution of the input signal in the upper right corner of the screen. 3.Clear: delicate
Внимание! Информация по 20” Professional CCTV Monitor CH-LCD20A2K предоставлена компанией-поставщиком Chyi Security Electronics Co.,LTD. Для того, чтобы получить дополнительную информацию, узнать актуальную цену или условия постаки, нажмите ссылку «Отправить сообщение». |