Heavy Metal Pendant Light 5DHM18MBLUPNA-BC Troy RLM Lighting, светильник
RU-1000 Рейтинг
Поделитесь страницей в Социальных сетях
Светильники из Европы и Америки оптом - ООО \"Мастерская светотехники\".
Опытные специалисты ответят на все вопросы технического и коммерческого характера.
Features:
  • Manufactured In: USA
    Ratings:
    • Location Rating: UL Listed Damp
      Specifications:
      • Aluminum
      • Aluminum shade
      • Canopy Shape: Round
        Lighting:
        • One 60 Watt (610 Lumens) 120 Volt E26 Medium Base Incandescent Lamp(s) (Not Included)
          Dimensions:
          • 18-Inch Canopy: H 2 in , Dia 5.88 in
          • 18-Inch Cord: L 6\'
          • 18-Inch Fixture: H 12 in , Dia 18 in , Wgt 8Lbs
          • 18-Inch Shade: H 12 in , Dia 18 in
          • 18-Inch Suspension: HL Adj To 84 in
          • 20-Inch Canopy: H 2 in , Dia 5.88 in
          • 20-Inch Cord: L 6\'
          • 20-Inch Fixture: H 13 in , Dia 20 in , Wgt 9Lbs
          • 20-Inch Shade: H 13 in , Dia 20 in
          • 20-Inch Suspension: HL Adj To 85 in