Globe Pendant Light GL12MBLU2HS24BLU Troy RLM Lighting, светильник
RU-1000 Рейтинг
Поделитесь страницей в Социальных сетях
Светильники из Европы и Америки оптом - ООО \"Мастерская светотехники\".
Опытные специалисты ответят на все вопросы технического и коммерческого характера.
Features:
  • Manufactured In: USA
    Ratings:
    • Location Rating: UL Listed Damp
      Specifications:
      • Aluminum
      • Acrylic shade
      • Blue, Galvanized, Gloss Black, Gloss White, Red, Tahitian Teal stem/chain/downrod
      • Canopy Shape: Round
        Lighting:
        • One 100 Watt (1120 Lumens) 120 Volt E26 Medium Base Incandescent Lamp(s) (Not Included)
          Dimensions:
          • 12-Inch Canopy: H 2.75 in , Dia 6 in
          • 12-Inch Fixture: H 12 in , Dia 12 in , Wgt 7Lbs
          • 12-Inch Shade: H 12 in , Dia 12 in
          • 12-Inch Stem: HL 24 in
          • 12-Inch Suspension: HL 36 in
          • 16-Inch Canopy: H 2.75 in , Dia 6 in
          • 16-Inch Fixture: H 16 in , Dia 16 in , Wgt 8Lbs
          • 16-Inch Shade: H 16 in , Dia 16 in
          • 16-Inch Stem: HL 24 in
          • 16-Inch Suspension: HL 40 in