MC10MBLUWT2MCA18WT Mid Century Wall Sconce Troy RLM Lighting, настенный светильник
RU-1000 Рейтинг
Поделитесь страницей в Социальных сетях
Светильники из Европы и Америки оптом - ООО \"Мастерская светотехники\".
Опытные специалисты ответят на все вопросы технического и коммерческого характера.
Features:
-Manufactured In: USA
Ratings:
-Location Rating: UL Listed for wet locations
Specifications:
-Blue, Galvanized, Gloss White, Matte Black, Red, Tahitian Teal base
-Aluminum
Lighting:
-One 60 Watt (610 Lumens) 120 Volt E26 Medium Base Incandescent Lamp(s) (Not Included)
Dimensions:
-10-Inch Arm: AL 18 in
-10-Inch Fixture: W 10 in , H 15.25 in , D 25 in , Wgt 5Lbs
-10-Inch Shade: H 15.25 in , Dia 10 in
-10-Inch Wall Plate: D 2 in , Dia 5.88 in , TTC 2.88 in
-12-Inch Arm: AL 18 in
-12-Inch Fixture: W 12 in , H 18 in , D 26 in , Wgt 6Lbs
-12-Inch Shade: H 18 in , Dia 12 in
-12-Inch Wall Plate: D 2 in , Dia 5.88 in , TTC 2.88 in