RU-1000 Рейтинг
Поделитесь страницей в Социальных сетях
Светильники из Европы и Америки оптом - ООО \"Мастерская светотехники\".
Опытные специалисты ответят на все вопросы технического и коммерческого характера.
Features:
  • IIDA/HD Product Design Award (2016)
  • Design: Robert Sonneman
  • 6 and 12 inch luminaire hanger included
  • Includes two 18 inch rod ceiling hangers
  • Includes three 36 inch power bars
  • Power feed: Ceiling mounted
  • Warranty: 1 Year
  • Manufactured In: China
    Ratings:
    • Location Rating: UL Listed
      Specifications:
      • Metal
      • Die-Cast Aluminum, Etched Cased Glass, Etched Glass, Ribbed Seeded Crystal shade
      • Dimming Information: Electronic low voltage (ELV) dimmer
      • Canopy Shape: Round
      • Needs Assembly: True
        Lamping:
        -Clear Cylinder - 12 X LED Luminaires (50.4W Fixture Total) - 2520 Lumens, 90 CRI, 3000K, 120VAC (included)
        -Half-Etched Cylinder - 12 X LED Luminaires (50.4W Fixture Total) - 2520 Lumens, 90 CRI, 3000K, 120VAC (included)
        -Half-Etched Sphere - 12 X LED Luminaires (50.4W Fixture Total) - 2520 Lumens, 90 CRI, 3000K, 120VAC (included)
        -Crystal Ladder Light - 32 X LED Luminaires (32W Fixture Total) - 1920 Lumens, 90 CRI, 3000K, 120VAC (included)
        -Crystal Chiclet - 12 X LED Luminaires (19.2W Fixture Total) - 1380 Lumens, 90 CRI, 3000K, 120VAC (included)
        Dimensions:
        • Canopy: H 0.63 in , Dia 6 in
        • Fixture: W 102 in
        • Minimum: HL 30 in