Modern Forms Ethereal 18in Pendant Light PD-51218-AL, подвесной светильник
RU-1000 Рейтинг
Поделитесь страницей в Социальных сетях
Светильники из Европы и Америки оптом - ООО \"Мастерская светотехники\".
Опытные специалисты ответят на все вопросы технического и коммерческого характера.
Features:
-Features a hang-straight swivel
-Includes 10 feet of lead wire
-60,000 hour rated lifespan
-LED module is replaceable
-Warranty: 5 year components, 2 year finish
-Manufactured In: USA
Ratings:
-Location Rating: UL Listed Damp
Specifications:
-Aluminum
-Glass shade
-Stem/Downrod included: Three 12.00 in., One 6.00 in.
Lamping:
-1 X 9W 120V LED module, 405 Lumens, 90 CRI, 3000K (included)
Dimensions:
-Canopy: H 2 in , Dia 5 in
-Fixture: H 6 in , Dia 18 in
-Suspension: L Adj To 50 in