Swing Dome Wall Light SDL-48-BLK Andrew Neyer, бра
RU-1000 Рейтинг
Поделитесь страницей в Социальных сетях
Светильники из Европы и Америки оптом - ООО \"Мастерская светотехники\".
Опытные специалисты ответят на все вопросы технического и коммерческого характера.
Features:
-Design/Year: Andrew Neyer/2012
-Hardware included
-Inline switch included with plug-in option
-Warranty: 1 Year
-Manufactured In: USA
Ratings:Specifications:
-Powder Coated Steel / Aluminum / Oiled Oak
-Installation Type: Hardwired, Plug In
Lighting:
-One 40 Watt (330 Lumens) 120 Volt E12 Candelabra Base Incandescent Lamp(s) (Included)
Dimensions:
-Large Fixture: H 19 in , D 48 in
-Large Shade: Dia 9 in
-Large Wall Plate: W 1.25 in , H 10 in
-Small Fixture: H 12.5 in , D 30 in
-Small Shade: Dia 9 in
-Small Wall Plate: W 1.25 in , H 10 in