Sage LED Bath Light Tech Lighting 700BCSAGW13C-LED927, светильник для ванной
RU-1000 Рейтинг
Поделитесь страницей в Социальных сетях
Светильники из Европы и Америки оптом - ООО \"Мастерская светотехники\".
Опытные специалисты ответят на все вопросы технического и коммерческого характера.
Features:
-Design In: 2017
-Warranty: 5 years
-Manufactured In: China
Ratings:
-ADA
-Location Rating: ETL Listed
Specifications:
-Metal
-Acrylic shade
-Dimming Information: Electronic low voltage (ELV)
Lamping:
-13 inch: 1 X 25W 120V or 277V LED module; 2700K/3000K, 90 CRI, 1334 lumens (included)
-25 inch: 1 X 35W 120V or 277V LED module; 2700K/3000K, 90 CRI, 2210 lumens (included)
-37 inch: 31 X 46W 120V or 277V LED module; 2700K/3000K, 90 CRI, 3427 lumens (included)
Dimensions:
-120 Volt Fixture: W 13 in , 25 in , 37 in , H 4.3 in , D 3\", Wgt 2.2Lbs, 3.8Lbs, 4.3Lbs