RU-1000 Рейтинг
Поделитесь страницей в Социальных сетях
Светильники из Европы и Америки оптом - ООО \"Мастерская светотехники\".
Опытные специалисты ответят на все вопросы технического и коммерческого характера.
Features:
-IIDA/HD Product Design Award (2016)
-Design: Robert Sonneman
-Warranty: 1 Year
-Manufactured In: China
Ratings:
-ADA
-Location Rating: UL Listed
Specifications:
-Metal
-Acrylic, Aluminum, Crystal, Glass shade
-Dimming Information: Electronic low voltage (ELV) dimmer
-Needs Assembly: True
Lamping:
-Clear Cylinder - 5 X LED Luminaires (21W Fixture Total) - 1050 Lumens, 90 CRI, 3000K, 120VAC (included)
-Half-Etched Cylinder - 5 X LED Luminaires (21W Fixture Total) - 1050 Lumens, 90 CRI, 3000K, 120VAC (included)
-Crystal Ladder Light - 12 X LED Luminaires (12W Fixture Total) - 720 Lumens, 90 CRI, 3000K, 120VAC (included)
-Half-Etched Sphere - 5 X LED Luminaires (21W Fixture Total) - 1050 Lumens, 90 CRI, 3000K, 120VAC (included)
-Crystal Chiclet - 5 X LED Luminaires (8W Fixture Total) - 575 Lumens, 90 CRI, 3000K, 120VAC (included)
Dimensions:
-Backplate: D 3 in , Dia 5 in
-Fixture: W 18 in
-Minimum: HL 12 in