Зарядное устройство PowerPlant Canon NB-5L DV00DV2206
RU-1000 Рейтинг
Поделитесь страницей в Социальных сетях
Зарядний пристрій PowerPlant Canon NB-5L – “Розумний” зарядний пристрій для літій-іонний акумулятор дозволяє заряджати батарею швидко і безпечно. Зарядний пристрій повністю сумісний з оригіналом. З особливостей зарядного пристрою можна відзначити і оригінальний дизайн компактний і універсальний, підходить для більшості akkkumulyatorov до фотографій і відео. Індикатор підключення до мережі і індикатор заряду показує стан батареї і захищає його від перевантаження “” і диференціального напруги. Працює на 220 або 12 В постійного струму. Характеристики: • зарядний пристрій Canon NB-5L • Вихідна напруга і струм: 4,2 / 8,4 В, 600 мА Пакет включає: • Зарядний пристрій • Адаптер змінного струму 220V • 12 автомобільного прикурювача • Фірмова упаковка силовий Гарантія 12 місяців Виробник: силовий зарядний пристрій може бути використовувати замість: CANON CB-2LX СВ-2LXE Це зарядний пристрій заряджає акумулятори Canon NB-5L.